Pohoda u Lipna

Lokalita

Lipno nad Vltavou 511, 382 78 Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou skýtá mnoho možností pro letní i zimní radovánky. V létě je možnost koupání, půjčovna šlapadel a paddleboardů, hřiště pro plážový volejbal, plavby parníkem, bobovou dráhu nebo známou Stezku korunami stromů a Království lesa pro děti. Za špatného počasí jistě oceníte aquapark, Motýlí dům nebo v blízkém městečku Frymburk saunový svět a podvodní svět. V zimně je k dispozici 13,4 km upravených sjezdovek asi 0,5 km od apartmánu. Během celého roku se zde pořádají různé animační programy pro děti.

Ubytování

Studiové apartmány Pohoda u Lipna s vlastním parkováním se nachází v budově s výtahem a sklepními kójemi pro každý apartmán, Jen cca 100 m od pláže českého moře, což je Lipno. Ubytování je strategicky umístěno tak, aby si na své přišli ti z Vás, kteří vyhledávají dobré jídlo, kávu a zábavu pro sebe i děti, zároveň však také milovníci klidu, kteří se mohou vydat přímo po cyklostezce na druhý břeh přehrady (ten není turisty tolik okupovaný).

Studio s terasou (č.30, velikost 1kk) má krásný výhled na vodu, zvláště při západu slunce. Barevně je kuchyň laděna do modra právě kvůli výhledu na Lipno. Projděte se u nás zde:

Studio (č.31, velikost 1kk) má výhled do dvora na druhou stranu, ve výšce okna je asi 100m volný prostor a poté jsou první vidět stromy. I proto má kuchyňskou linku i koupelnu laděnou do dřeva. Naše druhé studio můžete vidět  zde:

Dispozice a vybavení

Ceny za noc již od:

Zimní sezóna  2300 Kč

Letní sezóna  3000 Kč

Mimo sezónu  1800 Kč

Jarní prázdniny 2600 Kč

Silvestr  3000 Kč


Vždy minimálně 2 noci, v některých obdobích více (na poptávku).